Харьковский областной ТЦК и СП

До уваги журналістів, що працюють на Харківщині

У п’ятницю, 15 червня 2018 року о 9 год. 30 хв. на плацу в Башкирівці відбудуться урочистості з нагоди повернення військовослужбовців 54-ї окремої механізованої бригади з району проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Воїни цього підрозділу перебували на найважливіших ділянках лінії розмежування із ворогом, давали належну відсіч незаконним російським та проросійським збройним формуванням, зі зброєю в руках героїчно відстоювали суверенітет і територіальну цілісність України.

Теплі слова подяки армійцям скажуть представники Оперативного командування «Схід», начальники Харківського та Чугуївського гарнізонів, посадовці Харківської обласної державної та Донецької обласної військово-цивільної адміністрацій, активісти громадських і волонтерських організацій, а також пересічні мешканці Чугуївщини.

Кращих учасників бойових дій в цей день заохотять державними нагородами, відомчими відзнаками, цінними подарунками та грамотами від керівників місцевих органів самоврядування.

На завершення офіційної частини заходу відомі творчі колективи Харківщини вступлять із концертною програмою «Дякуємо за службу!».

Журналісти зможуть простежити за ходом урочистостей, поспілкуватися з представниками командування, почесними гостями, воїнами та їхніми рідними.

Для організації роботи журналістів передбачено окремий транспорт із Харкова до місця проведення заходу й зворотному напрямку. Виїзд заплановано о 7.45 від Харківського обласного військкомату (вул. Коцарська, 56). Зустріч журналістів у селищі Клугино-Башкирівка біля КПП військової частини о 9-й годині.

Для акредитації представників ЗМІ на даний захід необхідно до 19:00 14.06.2018 р. повідомити свої дані (назва ЗМІ, ПІБ та контактний телефон) за адресою: kharkiv_rmc@meta.ua або телефоном 099-005-98-43. Контактна особа — Дмитро Горбунов.

Довідка:

54 окрема механізована бригада сформована у грудні 2014 році з підрозділів 17-ї окремої танкової бригади, 30-ї і 24-ї окремих механізованих бригад. Пункт постійної дислокації — Донецька область.

У районі проведення АТО та ООС на території Донецької і Луганської областей підрозділи бригади виконували бойові завдання неподалік від населених пунктів Попасна, Луганське, Троїцьке, Новолуганське, а також поблизу Світлодарської Дуги. За проявлену мужність та героїзм 206 військовослужбовців частини нагороджені державними нагородами, 287 відзначено Міністром оборони й начальником Генерального штабу. Командиру 3 роти 1 механізованого батальйону лейтенанту Яровому Микиті Сергійовичу у грудні 2016 році посмертно присвоєно звання Героя України.