Харьковский областной ТЦК и СП

В Обласному військкоматі змінили пікселі на вишиванки

Хоча дехто з військовослужбовців намагався переконати мене, що їхні вишиванки — то є піксельні однострої, знайшлися й такі, що 17 травня вийшли на ходу, присвячену Всесвітньому дню вишиванки.

За кілька останніх років Свято вишиванок стало не лише традиційним, а й популярним серед харків’ян. З кожним роком учасників ходи стає все більше й більше. А такий факт, подобається це комусь чи ні, свідчить про зростання відчуття патріотизму серед громади міста.

Велика кількість людей у святковому національному одязі заповнили майдан Конституції, а потім колоною рушили до Оперного театру, де на них чекав святковий концерт.

— Ми почали готували цей захід, — говорить координатор ходи Галина Куц, — ще в лютому. І якби ми цього не робили, мені здається, що сьогодні не відбулася б ні хода, ні парад вишиванок. Зате тепер у Харкові ми маємо аж два заходи. І це чудово!

Чи не вперше працівники й військовослужбовці Обласного військкомату, разом з друзями-волонтерами та представниками ветеранських організацій, змінили однострої на вишиванки й узяли участь у святі.

Сподіваємося, що наступного року наша колона зросте в рази, а потім і весь штат військкоматів Харківщини, як за бойовим розрахунком, вийде на ходу у вишиванках.

Але добровільно, за покликом серця, з любов’ю до України й всього українського. І вишиванка, повірте, займає тут не останнє місце…

Артем ПРАВДЮК