Харьковский областной ТЦК и СП

Уже понад 800 юнаків призвали на строкову службу

На початку місяця зі збірного пункту Харківського обласного військового комісаріату для проходження строкової служби у Збройних силах України було направлено чергову команду новобранців загальною чисельністю біля 70 осіб. Усього ж з початку проведення весняної призовної вже понад 800 юних мешканців Харківщини примірили армійські погони.

— Зараз військкомати вже виконали завдання весняного призову десь на 60 %. Понад 400 юнаків пішли служити до Збройних сил і дещо менше поповнили інші військові формування, — говорить військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Також офіцер вказав, що до кінця травня його підлеглі сформують кілька команд строковиків і, таким чином, призвуть ще 600 осіб.

Не дивлячись на те, що традиційно перед Харківщиною ставлять найвищі завдання щодо призову строковиків, високий рівень патріотизму й допомога місцевої влади дають впевненість в успішному фіналі цієї призовної кампанії.

Нагадаємо, що весняна призовна кампанія триватиме від 2 квітня до 31 травня. Протягом цього часу 1400 хлопців віком від 20 до 27 років стануть до лав Збройних сил України та інших військових формувань. Торік на Харківщині у квітні-травні на строкову службу направлено 1200 юнаків, а восени 2017 року новобранців було лише 700.

Дмитро ГОРБУНОВ