Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині до військ проводили чергову команду призовників-контрактників

   У Харкові успішно завершено формування чергової команди призовників для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Цього разу понад 60 хлопців та дівчат  свідомо обрали шлях професійного військово і вже приєдналися до лав воїнів-контрактників.

- Протягом березня ми сформували декілька команд добровільних рекрутів загальною кількістю близько 170  осіб. Всього ж з початку 2018 року приблизно 670 мешканців Харківщини  обійняли солдатські чи сержантські посади у Збройних Силах України. При цьому, кожен третій-четвертий призовник прийшов до військкомату вже із посвідченням учасника бойових дій, - зауважив  військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

     Також офіцер додав, що  вже третій рік поспіль велике бажання служити в армії демонструють дівчата.

- Позаминулого року ми призвали на військову службу понад 200 жінок. Торік їх було близько сотні. З початку ж 2018-го ми вже відібрали понад 30 представниць чарівної статі. В основному  це особи віком 25-35 років, більшість з яких мають вищу чи професійно-технічну освіту. Проте просилось дівчат до армії в рази більше, ніж ми змогли направити на наявні вакантні посади, -  полковник Юрій Калгушкін.

       З усіх цьогорічних новобранців-контрактників 80 осіб обрали місце служби у військових частинах чи підрозділах Десантно-штурмових військ. Ще приблизно 60 пішли до морської піхоти чи військ спеціального призначення.

Довідка:У 2017-му року понад 2100  мешканців Харківщини добровільно поповнили лави військовослужбовців-контрактників. У 2016-му ж стати професійними військовими вирішили близько 3300 хлопців та дівчат.