Харьковский областной ТЦК и СП

Воїни та ветерани 22-го окремого мотопіхотного батальйону відзначили 4-ту річницю з дня створення підрозділу

       На Харківщині відбулися урочистості з нагоди 4-ї річниці з дня створення 22-го окремого мотопіхотного батальйону 92-ї окремої механізованої бригади Оперативного командування «Схід». 

      Зі значною подією в житті армійцівприйшли привітати: директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов, голова Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин, заступник військового комісара Харківського обласного військкомату підполковник Андрій Семенович, активісти волонтерських організацій, ветерани військового підрозділу та інші почесні гості.

       - Від імені всього колективу 92-ї бригади висловлюю сердечну вдячність товаришам по зброї за проявлення стійкості та героїзму під час виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі і на мирній території. Ваше самовіддане служіння державі надихає інших захисників України на скорішу перемогу над російськими окупантами. Бажаю Вам міцного сімейного тилу та успіхів по службі, -звернувся до побратимів командир 92-ї окремої механізованої бригади підполковник Володимир Кокорєв.

         Щирі привітання від голови Харківської обласної держадміністрації передав хлопцям та дівчатам у формі Олексій Максимов, який запевнив їх у тому, що мешканці регіону завжди цінуватимуть їхній внесок у відновлення миру в країні та надаватимуть всіляку підтримку.

       У ході заходу кращих військовослужбовців, які проявили самовідданість в районі проведення бойових дій та зразково виконують свій обов’язок було нагороджено відомчими відзнаками, почесними нагрудним знаком командира 92-ї ОМБр, грамотами та подяками від керівництва місцевих органів самоврядування.

    По завершенні офіційної частини заходу на плацу військової частини, у Чугуївському Культурному центрі «ІМІДЖ» відбувся святковий концерт для військових та гостей.

Довідка: Військовий підрозділ створено у 2014 році на базі Харківського обласного військкомату як 22-й батальйон територіальної оборони. До його лав стали добровольці, призвані за першими хвилями мобілізації та інші патріоти, які готові стати на захист рідної держави. 
На початку проведення активних бойових дій в рамках АТО - із червня до листопада 2014 року батальйон брав участь в обороні таких населених пунктів, як:Варварівка, Дмитрівка, Щедріщеве, Кремінна, Сватове та інших. Наприкінці 2014 року підрозділ реформовано у 22-йокремий мотопіхотний батальйон та підпорядковано командуванню 92-й окремої механізованої бригади.