Харьковский областной ТЦК и СП

Урочиста відправка призовників "Весна-2018"

        Сьогодні, 11 квітня на збірному пункті Харківського обласного військового комісаріату відбулися урочистості з нагоди відправки першої команди юнаків для проходження строкової військової служби в рамках призовної кампанії «Весна-2018» кількістю 80 осіб.

       Аби побажати хлопцям доброї служби на захід прийшли: представники місцевих органів самоврядування, ветерани Збройних Сил України, учасники АТО, батьки та рідні призовників.

- Мені приємно побачити кращих із кращих наших земляків, які не стали ухилятися від виклику до військкомату, а вже завтра - захищатимуть рідну державу. Так, попереду буде чимало труднощів, але винагородою стануть: мужній погляд, міцні м’язи та вміння перемагати. Служить, як кажуть, із легким серцем, а ми всі на вас чекатимемо вдома, - звернувся до новобранціввійськовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

        За давньою традицією, представник Української Автокефальної Православної Церкви отець Дмитро благословив призовників.

        Також цього дня на плацу військової установи свій професійний вишкіл продемонстрували кращі воїни Збройних Сил України та Національної гвардії України.

        Спілкуючись із журналістами, полковник Юрій Калгушкін розказав про особливості весняного призову, серед яких: збільшення удвічі кількості новобранців у порівнянні із осінньою  призовною кампанією та відновлення призову солдатів-строковиків до Державної прикордонної служби України.

 

Довідка: Весняна призовна кампанія на Харківщині триватиме у період із 02 квітня по 31 травня. Протягом цього часу 1400 хлопців віком від 20 до 27 років стануть до лав воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань. Торік на Харківщині у квітні-травні на строкову службу направлено 1200 юнаків, а восени 2017 року новобранців було  лише 700.