Харьковский областной ТЦК и СП

5 квітня на базі Харківського обласного військового комісаріату завершилися командно-штабні навчання з територіальної оборони на тему «Уточнення плану територіальної оборони зони територіальної оборони та управління силами і засобами під час ведення терит

        Проведено відмобілізування роти охорони Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату Харківської області, особовий склад був залучений до проведення командно-штабних навчань і виконав практичні заняття по вогневій підготовці на навчальному полігоні.

         До навчань були залучені представники сил і засобів територіальної оборони від регіональних органів інших військових формувань та правоохоронних органів, а саме підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Харківського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

         Оперативні групи Харківського прикордонного загону на практичних заняттях продемонстрували застосування сил та засобів, порядку виконання завдань по охороні Державного кордону України.

         Під час практичних занять оперативної групи ГУ ДСНС відпрацьовано питання щодо ліквідації наслідків у разі виникнення аварій та руйнувань на техногенних об’єктах Харківської області.

          Заходи визначені Планом проведення навчань виконані повністю, за підсумками проведених командно – штабних навчань, органи управління та структурні підрозділи територіальної оборони Харківської області показали «задовільний рівень» підготовки та «в основному готові до виконання завдань за призначенням».