Харьковский областной ТЦК и СП

Український народ підтримує Збройні сили

У Башкирівці на Харківщині на території військової частини відбувся захід — адміністрація Краснокутського району передала 92-й окремій механізованій бригаді автомобіль «Зил-131».

Зараз особовий склад 92-ї перебуває на Миколаївщині на тактичних навчаннях, в частині залишилося мінімум військовослужбовців для підтримання життєдіяльності постійного місця дислокації. Тому під час передачі автомобіля на плацу було небагатолюдно, але це не завадило створити атмосферу затишку та гостинності.

З боку гостей були присутні голова Краснокутської районної адміністрації Олексій Белоцький, його колега з Чугуєва Микола Шошин, краснокутський і чугуївський військові комісари — підполковник Костянтин Нефьодов і капітан Руслан Мазовецький.

— Наша функція, — зазначив Олексій Белоцький, — здійснювати керівництво в районі. Але ми також розуміємо, що державі потрібна допомога. Особливо це стосується наших військових. Тому, разом зі спілкою сільгоспвиробників, ми порадилися й вирішили, що можемо допомогти й допомогти саме технікою. Це не перший автомобіль, який район передає Збройним силам. І я впевнений, що не останній.

Тепер можна з повною впевненістю стверджувати, що в нас дійсно Народна Армія, оскільки про Збройні сили України ми дбаємо разом з усім Українським Народом!