Харьковский областной ТЦК и СП

Військова служба за контрактом залишається однією з найпрестижніших професій

Зараз мобілізаційний відділ військкомату проводить відбір на військову службу за контрактом інструкторсько-викладацького складу. Ці контрактники сьогодні конче необхідні в навчальних центрах Сухопутних військ.

Головними вимогами для кандидатів є досвід військової служби в сержантському й старшинському складах і відмінне здоров’я. Існують відповідні запити й від навчальних центрів, в основному щодо спеціалізації. Найбільш затребуваними зараз є артилеристи, танкісти, тиловики, медики.

— Військкомати Харківщини в справі комплектування контрактників працюють досить злагоджено, — говорить начальник відділу комплектування й призову підполковник Олександр Томашевський. — З початку року вже призвано понад 500 кандидатів на контрактну службу, що складає біля 93–94 % від плану за перший квартал поточного року. Слід вказати, що підвищилося грошове забезпечення, тому військова служба, як і раніше, є однією з найпрестижніших.

Майбутні викладачі й інструктори навчальних центрів кілька днів проходять відбір, комплектуються групи, які найближчим часом будуть направлені до місць проходження служби.