Харьковский областной ТЦК и СП

Оперативний резерв першої черги

Саме так — оперативним резервом першої черги — в усіх офіційних документах називають воїнів-резервістів, місячні збори яких добігли кінця.

Часто можна чути досить розповсюджену думку про те, що оперативний резерв не має для Збройних сил великого значення. Але це зовсім не так. Достатньо звернути увагу на те, як 21 лютого в Башкирівці й Чугуєві вшановували воїнів-резервістів.

Щоб долучитися до урочистих заходів до військової частини прибули начальник штабу військ оперативного командування «Схід» генерал-майор Ігор Палагнюк, начальник Харківського гарнізону й військовий комісар ХОВК полковник Юрій Калгушкін. У повному складі резервістів вітав особовий склад 92-ї бригади на чолі з командуванням. Тим з резервістів, хто відзначився найбільше, вручили нагрудні знаки, грамоти й подяки, цінні подарунки.

Але й це ще не все! В другій половині дня оперативний резерв запросили до Районного будинку культури, де представники Чугуївської районної й міської адміністрацій продовжили вшанування й нагородження. А наостанок подарували військовослужбовцям великий концерт, присвячений закінченню зборів.

І хто тепер, після всього цього, зможе сказати, що оперативний резерв першої черги не є важливою складовою Збройних сил України? Є! Ще й якою важливою!

То ж і ми привітаємо воїнів-резервістів із закінченням бойового вишколу і довгоочікуваним поверненням до рідних домівок!