Харьковский областной ТЦК и СП

Уряд схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям, – Володимир Гройсман

       Кабінет Міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня в середньому на 1,5 тис. грн. Рішення представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. 

       Він наголосив, що рішення не потребує внесення змін у діюче законодавство і воно буде в силі до моменту напрацювання та ухвалення відповідного законопроекту, який сьогодні обговорюється на різних майданчиках.

      «Ми розпочали дискусію про пенсії військовослужбовцям восени. Це надзвичайно важливий закон, який встановлює справедливість щодо військових. Я обіцяв з 1 січня підвищити пенсії, і я пам’ятаю про це. Але дискусії щодо проекту закону тривають. І вони можуть тривати місяць і два, — сказав Володимир Гройсман. — Я пам’ятаю, що обіцяв. Тож сьогодні ми приймаємо рішення про підвищення пенсій для військовослужбовців — у середньому на 1,5 тис. грн. Нарахування розпочнуться з сьогоднішнього дня».

      Глава Уряду повідомив, що рішення було напрацьовано спільно фахівцями Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Мінфіну. «Рішення ухвалено, і процес розпочнеться. А тим часом я закликаю всі сторони працювати над тим, аби винайти новий закон, який відновить соціальну справедливість щодо військовослужбовців», — додав Прем’єр-міністр.

       Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час обговорення рішення на засіданні Уряду зазначив: «Питання військових пенсіонерів є надзвичайно чутливим і його необхідно вирішити. Я повністю підтримую продовження роботи щодо підготовки нового, сучасного і справедливого закону про пенсійне забезпечення військовослужбовців. В той же час військові пенсіонери, які дуже впливають на стан боєздатності нашої країни, не повинні сьогодні відчувати себе людьми, яким не підвищили пенсійне забезпечення. Пропоную підтримати постанову, запропоновану Міністром соціальної політики, але просив би зробити це з доопрацюванням та погодженням Міністерством оборони», — підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.