Харьковский областной ТЦК и СП

Національно-патріотичним вихованням по гідрі сепаратизму!

Приємно бачити, як все нові й нові об’єднання й організації усвідомлюють одну з найгостріших проблем сучасності — відсутність системи чітко налагоджених заходів для виховання патріотів. Тепер до висвітлення нагальної справи долучилися представники козацьких осередків Харківщини.

15 лютого їхніми силами біло організовано й проведено науково-практичну конференцію «Козацькі традиції в національно-патріотичному вихованні молоді та розвитку громадянського суспільства на сучасному етапі».

Із повагою до подібних заходів можна зауважити, добре, що про проблему почали хоча б говорити! Наступним кроком мають стати певні дії й лише вони визначать, чи посильні завдання ми собі поставили?

Важливість виховання патріотизму серед молоді важко переоцінити. Достатньо зазначити, якби така робота велася на належному рівні до 2014 року не було б у нас сепаратиських Луганська й Донецька, не було б загрози діяльністю терористів у Харкові!

Перевиховувати заражених бацилами комунізму людей середнього й похилого віку — марна справа. А не допустити розповсюдження цієї зарази серед молоді — надважливе завдання патріотично налаштованих верств суспільства, не залежно від того, козаки це, атошники, афганці, чорнобильці чи просто мешканці держави, що спільними зусиллями утворюють поніття УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!