Харьковский областной ТЦК и СП

Протягом 3 крайніх місяців понад 170 мешканців Харківщини стали воїнами-десантниками

      На Харківщині із серпня поточного року триваєкомплексна інформаційно-роз’яснювальна роботащодо відбору призовників для проходження служби за контрактом у підрозділах Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

       Так, цього тижня чергову команду новобранців у кількості понад 10 осіб зі збірного пункту Харківського обласного військкомату направлено для проходження служби у 81-й окремій аеромобільнійта 25-й окремій повітряно–десантній бригадах.

- По всій області із потенційними десантниками у центрах зайнятості, на підприємствах чи у навчальних закладах періодично зустрічаютьофіцери районних військкоматів та офіцери військових частих ВДВ.Мої підлеглі попрацювали із тисячами особами, розказали їм про романтику цих елітних військ та пільги, якими користуються його представники. За три крайні місяці наших старань понад 170 мешканцівХарківщини вже стали воїнами-десантникам і ще близько 30 перебувають на етапі прийняття остаточного рішення чи збору документів, необхідних для призову, - розповів військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

        За словами офіцерів Харківського обласного військкомату, найбільше бажання приєднатися до когорти воїнів Високомобільних десантних військ проявляють хлопці 20-27 років із сільської місцевості, які в армійськихобріях бачать перспективну професію і стабільність. Приблизно четверта частина від усіх хлопців та дівчат, призваних до військових частин Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, мають статус учасника бойових дій.