Харьковский областной ТЦК и СП

Не звичайні діти, які багато чого можуть

      Сьогодні 5 жовтня 2017 року в комунальному закладі  «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2» Харківської обласної ради проходила військово-патріотична гра «Ігри патріотів».  Керівництво  навчального закладу де навчаються діти-інваліди, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей піклується про дітей та проводить різнопланові заходи для всебічного розвитку дітей.

       До гри були залучені військові інструктори з бойовим досвідом з Харківського обласного військового комісаріату, та військовослужбовці підрозділів Національної Гвардії України. Також військові фахівці продемонстрували дітям стрілецьку зброю та засоби захисту військовослужбовця Збройних Сил України та Національної Гвардії, а військові медики розповіли про надання першої допомоги. Діти під час змагань виявляли неабияку волю до перемоги, юнацький запал та винахідливість.

      Навчально-викладацький склад навчального закладу  якісно організував та забезпечив проведення військово-патріотичної гри яка залишила у дітей гарні враження, практичні навички та головне відчуття сили єднання і приналежності до великої родини під назвою Україна.

       По завершенню заходів були вручені нагороди та подарунки для переможців. Діти в свою чергу подарували захисникам України власні вироби, а головне гарний настрій та теплоту дитячих сердець.