Харьковский областной военный комиссариат

Урочиста відправка призовників

      Сьогодні 4 жовтня 2017 року на обласному збірному пункті  Харківського обласного військового комісаріату відбулись урочистості  проводи перших  призовників осінньої призивної компанії. Розділили урочисту мить та побажали вдалої служби призовникам до обласного збірного пункту завітали: рідні та близькі призовників, представники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, учасники АТО та волонтери. 

     "Сьогодні звичайні молоді хлопці стали складовою сильної, боєздатної та сучасної армії, яка здатна захистити свою країну від агресії з боку будь-якого ворога. Я дякую всім призовникам, які приходять у військові комісаріати і висловлюють бажання служити Батьківщині, а також я дякую їхнім батькам за те, що вони підтримали це прагнення своїх дітей" - наголосив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

      До військових навчальних центрів сьогодні направлено понад 30 призовників. Всього протягом жовтня-листопада 2017 року Харківщина має відправити до лав Української армії близько 900 призовників, які проходитимуть службу у підрозділах  Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту.

      За історичною традицією представниками духовенства був здійснений обряд благословення призовників на добру службу Батьківщині.

      Також в урочистій обстановці волонтерам Харківщини які починаючи з 2014 року надають активну допомогу Українському війську вручені відзнаки Президента України.

      До уваги призовників та гостям заходу були представлені показові виступи  підрозділів Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

      Після проведення урочистої частини заходу для майбутніх військовослужбовців, їх рідних та гостей в актовому залі був проведений святковий концерт.