Харьковский областной ТЦК и СП

День народження славетної 92 окремої механізованої бригади

      27 вересня 2017 року виповнилось 99 років з дня створення одного з найстаріших з’єднань Збройних Сил України: 92 Чугуївської окремої механізованої бригади.

       Бойова бригада свій день народження зустрічає на одній з самих напружених ділянок фронту. Але незважаючи на це на свято зібралися гості зі всієї України. В Будинку культури м. Курахове Донецької області   представники депутатського корпусу Верховної Ради України в особі пані Оксани Корчинської, оперативного командування «СХІД», штабу АТО, ОТУ «Маріуполь», Харківського обласного військового комісаріату, місцевих органів влади Донецької області, Чугуївської районної державної адміністрації,  Чугуївської міської ради та волонтери привітали особовий склад з видатною датою.

     До уваги військовослужбовців та гостей свята був представлений  цікавий фільм з історії  військової частини. Після перегляду фільму до слова були запрошені почесні гості, які привітали  воїнів, що мужньо виконують свій святий обов’язок по захисту рідної Батьківщини та відзначили кращих  нагородами та подарунками.

    За дорученням військового комісара Харківського обласного комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Андрій Семенович, привітав особовий склад бригади зі святом та нагородив відзнакою Харківського обласного військового комісара «За заслуги» командира бригади підполковника Володимира Кокорєва та вручив грамоти найкращим військовослужбовцям підрозділу.

    Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт на якому виступив Великий Слобожанський академічний ансамбль пісні та танцю. Організація та проведення концерту стали можливими завдяки підтримці Харківської обласної державної адміністрації.

    Військовослужбовці з радістю зустріли митців та від усієї душі дякували артистам за отримані приємні емоції.

 

Довідково:

     За час свого існування особовий склад  військової частини з честю та гідністю виконував бойові завдання по захисту Батьківщини. Вірні бойовим традиціям попередніх поколінь, воїни  з’єднання з 2014 року по теперішній час боронять незалежність та суверенітет нашої держави, беручи участь у проведенні Антитерористичної операції на Сході країни. За плечима  солдатів та офіцерів бригади участь в бойових операціях у населених пунктах Іловайськ, Дебальцеве, Щастя, Трьохізбенка, Станиця Луганська, Красногорівка, Мар'їнка тощо. За мужність та героїзм, виявлені під час захисту незалежності та суверенітету України, 1 офіцер удостоєний високого звання Герой України, 32 офіцера стали лицарями ордену «Богдана Хмельницького», 57 солдат - лицарями ордену «За мужність», більше 400 військовослужбовців отримали інші державні нагороди та відзнаки. На сьогодні більшість військовослужбовців, які виконують бойові завдання в зоні проведення АТО в складі 92 бригади, призвані до Збройних Сил України з міста Харкова та Харківської області.