Харьковский областной ТЦК и СП

Відбір контрактників до Високомобільних десантних військ

        Сьогодні в Харківському обласному військовому комісаріаті розпочалась робота щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом до частин Високомобільних десантних військ Збройних сил України. Відбір вищезазначених кандидатів є головним завданням військового комісаріату на серпень місяць.Планове завдання становить 160 кандидатів.

        Зокрема сьогодні з кандидатами розпочали свою роботу представники військових частин 81-ї окремої аеромобільної бригади та 25 ї окремої Дніпропетровської повітряно–десантної бригади.

       Перед кандидатами на військову службу за контрактом виступили представник  Генерального штабу ЗСУ підполковник Руслан Свідунович та заступник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату підполковник Олександр Томашевський.

       До уваги кандидатів були представлені мотиваційні відео ролики за напрямком служба у Високомобільних десантних військах, проведена інформаційно-розяснювальна робота щодо переваг військової служби за контрактом. Представники військових частин розповіли кандидатам про військові традиції та бойовий шлях своїх підрозділів, умови проходження військової служби та наявні вакантні посади.

       Перевага у відборі надавалась кандидатам які вже мають досвід військової служби та участі у бойових діях.