Харьковский областной ТЦК и СП

АНОНС Підготовка до командно-штабних навчань підрозділів ТРО Харківщини.

Шановні журналісти, які працюють на Харківщині!

      У п’ятницю, 30 червня 2017 запрошуємо Вас до загальновійськового полігону Збройних Сил України (Чугуївський район, смт Клугіно-Башкирівка) на проведення тактико-спеціальних навчань із вояками загонів територіальної оборони.
    Так, в ході полігонного вишкілу, військовозобов’язані отримають професійні навички з тактичної, інженерно-саперної та медичної підготовки, виконають стрільби бойовими набоями із автомату, кулемету, пістолету, кинуть гранату тощо.
    До речі, до проведення практичних занять залучено офіцерів із досвідом служби в миротворчих місіях чи в районі АТО, які нині проходять службу в одній із механізованих бригад, а також військовослужбовці Харківського обласного військкомату.
    Журналісти, які висвітлюватимуть даний захід, зможуть простежити за ходом практичних занять, поспілкуватися із військовими інструкторами, бійцями загонів тероборони, а також із офіцерами облвійськкомату про організацію територіальної оброни на Харківщині в цілому.
    Для організації роботи журналістів на полігоні передбачено окремий транспорт із Харкова до місця проведення заходу.
Для акредитації представників ЗМІ на даний захід необхідно до 11:00 29.06.2017 р. повідомити свої дані (назва ЗМІ, ПІБ та контактний телефон) на ел. адресу: kharkiv_rmc@meta.ua
або телефоном 099-005-98-43. Контактна особа - Дмитро Чалий