Харьковский областной ТЦК и СП

У ХНУПСі розпочали навчання близько 160 офіцерів, призваних із запасу

      Сьогодні, 21 червня, у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба близько 160 офіцерів, призваних військкоматами із запасу, приступили до занять в ході тримісячних курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

      Напередодні призовники прибули до військового університету із всіх куточків країни, їх забезпечили польовою формою, розмістили у курсантських гуртожитках  і поставили на усі види забезпечення. Також молодих військовослужбовців розподілили по навчальних групах за профілем навчання у військових кафедрах. При цьому, приблизно 40 відсотків склали фахівці інженерно-авіаційного профілю, решта – вивчатимуть специфіку дій підрозділів протиповітряної оброни.

      З нагоди початку навчального процесу в ХНУПСі відбувся урочистий мітинг, на якому із вітальними словами виступили начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв, військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін, ветерани Збройних Сил та інші.

    - «Кожедубівці» залюбки поділяться своїми професійними знаннями і досвідом.  Акцент ставитиметься на вихованні лідерських якостей та здобуття слухачами курсів фахових навичок. Тому переважну більшість занять заплановано на аеродромах, полігонах, парках бойових машин та спеціалізованих класах. Впевнений, що у вересні на випуску цього першого набору слухачів у строю стоятимуть справжні військові професіонали, здатні на високому рівні захищати свій народ, - зауважив генерал-майор Андрій Алімпієв.

     За словами полковника Юрія Калгушкіна, приблизно кожен третій-четвертий офіцер, призваний із запасу харківськими військкоматами, серйозно думає залишитися у війську після завершенню терміну служби за призовом. Тож мотивація у них достатня для опанування військовими навичками та успішного виконання своїх обов’язків  у армійських колективах.