Харьковский областной ТЦК и СП

Перші офіцери харків'яни які будуть проходити військову службу за призовом

     Згідно Наказу Міністра оборони України № 300 від 30.05.2017 «Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу у 2017 році» відповідно якого у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання. Строк служби для офіцерів за призовом складатиме 18 місяців.

     У військових комісаріатах Харківської області протягом травня-червня 2017 року була проведена робота, щодо відбору вищезазначених офіцерів запасу. Планове завдання для Харківської області становить  понад 70 офіцерів запасу.

     Під час  відбору офіцери запасу проходили медичний огляд, та професійно-психологічний відбір. З кожним призовником була проведена атестаційна комісія та індивідуальні бесіда щодо переваг військової служби та соціальні гарантії які надає Держава офіцерському складу за призовом.

     Сьогодні з Харківського обласного військового комісаріату було відправлено першу партію офіцерів за призовом, понад 40 чоловік, з яких одна представниця прекрасної статі. Офіцери вирушили до вищих військових навчальних закладів м. Львів, м. Одеса, м. Житомир та м. Київ де вони пройдуть 3-місячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації відповідно до своїх військово-облікових спеціальностей. Після проходження курсів офіцери будуть призначені на управлінські та адміністративні посади підрозділів Збройних Сил України крім підрозділів які дислокуються в Луганській та Донецькій областях.