Харьковский областной ТЦК и СП

ПОЛТОРАК РОЗПОВІВ, СКІЛЬКИ ЗА ПІВТОРА РОКУ ДО ЗСУ ПРИЙШЛО КОНТРАКТНИКІВ

     За 2016-й та початок 2017 року на службу за контрактом до Збройних сил України вступили 86 тис. громадян України. Таку статистику навів міністр оборони Степан Полторак під час виступу на церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім. І. Черняховського в Києві у п'ятницю, 16 червня.

   "За 2016 рік і початок 2017 року у війська за контрактом прийшло 86 тис. військовослужбовців, що свідчить про те, що армія стає професійною. Контрактники мотивовані, підготовлені, мають бойовий досвід. І це дало нам змогу на сьогодні відмовитися від мобілізації", –  слова глави Міноборони.

    Крім того, як наголосив генерал, така кількість контрактників дала змогу Збройним силам створити багатотисячний резерв: "Ми створили 100-тисячний резерв, який протягом кількох діб може взяти в руки зброю. З ними щороку проводять навчання". Адже, як він підкреслив: "Ми повинні бути готові до зміни обстановки".

     Крім того, як на брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, поточного року на покращення матеріальної бази навчальних центрів ЗСУ виділено 250 млн грн: "Цього року майже 250 млн грн з оборонного бюджету заплановано на покращення матеріальної бази Збройних сил. Зокрема 132,5 млн – на відновлення навчального центру на Львівщині, майже 100 млн – на будівництво табірного містечка на полігоні "Широкий Лан" та майже 13 млн – на відновлення фондів 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ у Десні".