Харьковский областной ТЦК и СП

"АРМІЙСЬКИЙ КОНТРАКТ"

         Сьогодні в Харкові на майдані СВОБОДИ відбулась інформаційно-розיяснювальна акція «АРМІЙСЬКИЙ КОНТРАКТ», за участю Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, Харківського обласного військового комісаріату, військових частин та установ Харківського гарнізону, міського та обласного центрів зайнятості, громадських організацій.

          На початку заходу харків’яни мали змогу побачити показові виступи підрозділів спецпризначення Національної Гвардії та Державної прикордонної служби, робота кінологів, виступ військового оркестру та барабанщиць, виконання прийомів зі зброєю.    

           Протягом заходу мешканці Харкова ознайомились з бойовою технікою, бойовим спорядження, стрілецькою зброєю та боєприпасами, які знаходять на озброєнні в підрозділах Збройних Силах України та інших військових формуваннях. 

         В продовж заходу представники Державної служби зайнятості, військовослужбовці військових навчальних закладів Харкова та військових частин Харківського гарнізону, Харківського Прикордонного загону та представників Національної Гвардії,  знайомили потенційних кандидатів на службу за контрактом з особливостями армійських спеціальностей та надавали інформацію про наявні вакантні місця у підрозділах.

         Усі бажаючі мали змогу скуштувати солдатської каші та випити чаю біля розгорнутої польової кухні. Проведення інформаційно-роз`яснювальної акції «Армійський контракт» стало доброю традицією і проводиться вже вчетверте. Харків'яни підтримують цю ініціативу і з задоволенням цілими родинами  відвідують ці заходи. Сьогоднішню акцію відвідали понад 1 500 харків'ян та гостей міста.

Переглянути відео тут.