Харьковский областной ТЦК и СП

Занятия подразделений ТРО

         В період з 19 по 21 травня були проведені чергові заняття з особовим складом організаційного ядра військовозобов’язаних, призначених до комплектування підрозділів територіальної оборони міста Харкова та Харківської області.

       19 травня заняття проводились у Ізюмському ОМВК та Шевченківському РВК Харківської області. Тема занять: тактична підготовка. Ввивчались питання – дії солдата в обороні, підготовка та ведення оборони в місті, військова топографія – орієнтування на місцевості без карти. Було задіяно 20 осіб.

       20 травня Немишлянським РВК були організовані та проведені комплексні заняття на базі Тренінгового центру Національної поліції при ГУНП в Харківській обл. (м. Харків, р-н Сокольники) також у цей період на базі відпочинку «Біле озеро» проводились заняття з військовозобов’язаними Зміївського РВК.

       20 травня на базі військового комісаріату проводилися заняття у Нововодолазькому РВК, Первомайському ОМВК, Барвінківському РВК Харківської області та Індустріальному РВК м. Харкова.

       Теми, які розглядались у ході занять: тактична підготовка (дії солдата - під час пересування в бойовому порядку,  у складі патруля, спостережний пост) та вогнева підготовка (матеріальна частина стрілецької зброї). На заняттях було присутні 85 військовозобов’язаних.

      21 травня проводились комплекссні заняття у Новобаварському ОРВК, Шевченківський РВК, Московському РВК та Київському РВК м. Харкова. На заняття залучалось 43 особи.

      Заняття були проведені на базі Тренінгового центру Національної поліції при ГУНП в Харківській обл. (м. Харків, р-н Сокольники) за темою: Тактична підготовка, дії солдата в обороні. Відпрацьовувалися такі навчальні питання: підготовка та ведення оборони у місті, заняття будинку та підготовка його до кругової оборони, створення системи вогню, ведення бою в умовах оточення.

       У цей же період Красноградський ОМВК проводив заняття на території лісу на околиці міста за темою: тактична підготовка – дії солдата під час пересування в бойових порядках. Балаклійський РВК провів заняття на тактичному полі поблизу міста Балаклія. Дергачівський РВК займався з особовим складом бойовою підготовкою на околиці міста Дергачі.

       У Богодухівському ОМВК заняття були організовані у учбових класах військового комісаріату.

Всього на заняття було залучено 37 чоловік.

Мета проведення занять була досягнута.