Харьковский областной ТЦК и СП

Нарада по запобіганню хабарництва в системі військових комісаріатів

        Сьогодні в Харківському військовому комісаріаті була проведена службова нарада з районними військовими комісарами, військовослужбовцями обласного військового комісаріату та працівниками Збройних Сил України з порядком денним «Стан роботи посадових осіб Харківського обласного військового комісаріату, щодо недопущення правопорушень, пов’язаних із отриманням неправомірної вигоди (хабарництва), порядок притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у скоєнні вказаних правопорушень».

       Очолив захід Заступник командувача військ ОК «СХІД» полковник Едуард МОСКАЛЬОВ. Також в нараді прийняли участь представники військової прокуратури та військової служби правопорядку.

        Виступаючі наголошували про що в умовах війни на Сході України, хабарництво в Збройних Силах України є не просто злочином, а зрадою військових які ризикуючи життям боронять нашу Державу.

       Під час наради були висвітленні проблемні питання які збільшують корупційні ризики та поставлені чіткі завдання щодо роботи військових комісаріатів по запобіганню злочинам корисливої спрямованості.