Харьковский областной ТЦК и СП

Отправка на сборы резервистов 57 ОМБр

   Згідно Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України на навчальні збори протягом 2017 року  5 травня 2017 року Харківським обласним військовим комісаріатом було відправлено резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори до 57 окремої механізованої бригади. Більшість з них мають досвід участі в антитерористичній операції на сході України.

     Тридцяти денні збори сплановано провести у два етапи:

    - перший етап, тривалістю 15 діб, проводитиметься з метою удосконалення (відновлення) навченості резервістів за військово-обліковими спеціальностями під час індивідуальної підготовки: офіцерів-резервістів – на відповідних курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ, резервістів дефіцитних спеціальностей сержантського і рядового складу – у навчальних центрах. Резервісти недефіцитних спеціальностей та ті, що були звільнені у кінці 2016 року підготовку будуть проходити безпосередньо у військовій частині;

  - другий етап, тривалістю 15 діб, який проводитиметься у складі основних бойових штатних підрозділів бригади безпосередньо під час відновлення її боєздатності на визначеному загальновійськовому полігоні.

        В кінці травня сплановано проведення відправки резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори до 10 окремої горно-піхотної бригади. До участі у навчальних зборах в обов’язковому порядку залучаються резервісти вказаної військової частини. Крім цього резервісти інших військових частин також мають нагоду відновити свою військову майстерність та зустрітися з бойовими побратимами.