Харьковский областной ТЦК и СП

Збори резервістів 128 ОГПБр та 58 ОМБр

    Згідно Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України на навчальні збори протягом 2017 року  25 квітня 2017 року Харківським обласним військовим комісаріатом було відправлено резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори до 58 окремої механізованої бригади та 128 горно-штурмової бригади. Більшість з них мають досвід участі в антитерористичній операції на сході України.

     Тридцяти денні збори сплановано провести у два етапи:

    - перший етап, тривалістю 15 діб, проводитиметься з метою удосконалення (відновлення) навченості резервістів за військово-обліковими спеціальностями під час індивідуальної підготовки: офіцерів-резервістів – на відповідних курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ, резервістів дефіцитних спеціальностей сержантського і рядового складу – у навчальних центрах. Резервісти недефіцитних спеціальностей та ті, що були звільнені у кінці 2016 року підготовку будуть проходити безпосередньо у військовій частині;

  - другий етап, тривалістю 15 діб, який проводитиметься у складі основних бойових штатних підрозділів бригади безпосередньо під час відновлення її боєздатності на визначеному загальновійськовому полігоні.

        На початку наступного тижня сплановано проведення відправки резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори до 57 окремої мотопіхотної бригади. До участі у навчальних зборах в обов’язковому порядку залучаються резервісти вказаної військової частини. Крім цього резервісти інших військових частин також мають нагоду відновити свою військову майстерність та зустрітися з бойовими побратимами.