Харьковский областной ТЦК и СП

Проста нагорода з глибоким змістом.

  17 лютого 2017 року в Харківському обласному військовому комісаріаті відбулося нагородження 83-х демобілізованих учасників АТО заохочувальною відзнакою НГШ ЗСУ «нагрудний знак «Учаснику АТО» .

     Сьогодні в урочистій обстановці відбулось нагородження вже цивільних харківян, які в скрутний для країни час, не остались осторонь при проведенні мобілізації а покинувши своє мирне життя не на словах а на ділі стали на захист життя та спокою в нашій Україні. Ці без перебільшення герої Харківщини, після виконання свого обов’язку повернулись до мирного життя залишивши в своїх серцях нелегку згадку про війну та розуміння ціни незалежності та свободи.

     Перед учасниками АТО та їх рідними з теплими словами виступили : військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату  полковник Юрій Калгушкін, Директор Департаменту оборонно-мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, Начальник Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус генерал-майор Олексій Середа, старший інспектор відділу оборонної роботи Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради Олександр Овсяников та голова Харківської обласної «Спілки ветеранів АТО» Олександр Сергієв.

    А на завершення  заходу художній колектив «Харківської гуманітарно-педагорічної академії» подарував святковий концерт та гарний настрій усім присутнім.