Харьковский областной ТЦК и СП

Сборы офицеров по поводу судебного дела сбитого ИЛ-76

         2 лютого 2017 року в Харківському обласному військовому комісаріаті були проведені збори офіцерів. Головним  питанням, яке обговорювалося під час зборів, стало прийняття спільного рішення щодо судового процесу загибелі 49 десантників в катастрофі ІЛ-76 в аеропорту Луганська та звинувачення по цій справі  генерала Віктора Назарова.

       Офіцери під час обговорення проявляли солідарність в тому що командири всіх рівнів несуть важку відповідальність за збереження життя та здоров’я своїх підлеглих перед рідними загиблих, а головне перед самими собою. Але це війна, та під час бойових дій приймаються не прості рішення і нажаль гинуть найкращі сини Українського народу. У своєму виступі заступник військового комісара полковник Сергій Гатченко, який пройшов шлях від командира взводу до заступника командира дивізії, зазначив:

     «Багато командирів які виконують бойові завдання  спостерігаючи за судовим процесом, боячись так само опинитися на лаві підсудних, у складній бойовій обстановці можуть зволікати з прийняттям рішеннь. А несвоєчасно прийняте рішення в бойовій обстановці може привести до великих втрат.»

       Зі слів  військового комісара Харківського ОВК полковника Юрія Калгушкіна:

« З початку проведення АТО 25 районних військових комісарів та 96 військовослужбовців військових комісаріатів Харківської області безпосередньо приймали участь в захисті Незалежності та територіальної цілісності України. Підчас виконання завдань бійці ЗСУ проявляють героїзм та мужність, прикладом є «Світлодарська дуга» та Авдіївка. Командири усіх рівнів відповідають за виконання поставлених завдань, але під час бойових дій втрачають своїх підлеглих. Це війна і війна не буває без втрат. Тому карати командирів не логічно і не доцільно»

        Також виступали і інші офіцери-учасники АТО, які висловились в підтримку генерала Віктора Назарова.

       Рішенням зборів офіцерів Харківського ОВК було одноголосна підтримка генерал-майора Віктора Назарова.

            Перегляд відео