Харьковский областной ТЦК и СП

Заняття підрозділів ТРО

     Новий рік за східним календарем, що цього року припав на суботу 28 січня, кожен святкував по своєму. Інтернет ряснів від порад в якому вигляді та з якими стравами зустрічати Рік Червоного Півня.

    Бійці підрозділів територіальної оборони Індустріального та Шевченківського районів м.Харкова теж вирішили неординарно підійти до цього свята.

   Цього разу вони, знов зібравшись на території Обласного збірного пункту Харківського обласного військового комісаріату, приєднались до міжнародного флешмобу #22pushupchallenge, що має за мету підтримати учасників бойових дій з пост травматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла.

      За правилами цього флешмобу його учасники мають віджатися від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передати естафету далі. І хоча це був перший такий досвід тероборонівців, вони склали його на відмінно, з першого дублю виконавши вправу перегляд відео

      Добре розім’явшись, тероборонівці перейшли до вже знайомих вправ: дії підрозділу під час раптового вогневого контакту. З лівого боку, з правого, з фронту, з тилу – все це потребує відпрацювання до майже повного автоматизму.

       В другій частині занять офіцери, які приймали участь в бойових діях в зоні проведення АТО, познайомили бійців з одним з головних документів підрозділу - так званою «карткою вогню». Як вона повинна заповнюватися, що саме має містити, які умовні знаки та підписи використовуються в ній - все це з  прикладами та посиланням на власний досвід

       Ну і який Новий рік без подарунків? А найкращий подарунок – це подарунок зроблений власноруч. Як відомо, до лав підрозділів ТрО входять фахівці самого різного профілю. І от саме 28 січня тероборонівці, самотужки полагодивши систему електронного тиру, що  розташований на території Обласного збірного пункту, вперше в цьому році випробували і сам електронний тир і свою влучність, попрактикувавшись в стрільбі зі стрілецької зброї.                          

       Потім був чай, канапки, обмін думками і звичайно сподівання на якнайскорішу зустріч. Тиждень мине швидко.