Харьковский областной ТЦК и СП

Підрозділи територіальної оборони Харківщини вдосконалюють свій вишкіл

11 грудня в Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки проведені одноденні заняття з військовозобов’язаними та резервістами підрозділів територіальної оборони.

До проведення одноденних були залучені резервісти 113 бригади територіальної оборони м. Харкова та Харківського району та всі бажаючі мешканці м. Харкова.

Метою проведених занять було підвищення рівня практичних навичок військовослужбовців резерву 113 бригади територіальної оборони до виконання бойових завдань за призначенням та заохочення мешканців м. Харкова до укладання контракту на проходження служби в підрозділах територіальної оборони..

На заняття були залучені близько 500 осіб. Активну участь в заняттях прийняли представники громадських патріотичних організацій, які готується до захисту м. Харкова.

Під час одноденних навчань були відпрацьовані наступні питання:  дії солдат в наступі; способи переміщення солдат на полі бою; дії солдат в обороні; дії військовослужбовців під час несення служби на блок посту; дії військовослужбовців під час посилення охорони державного кордону; методи евакуації пошкодженої техніки; тактична медицина; психологічна смуга перешкод; обкатка танком; мінна безпека.

До проведення занять залучені військовослужбовці Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та 113 бригади територіальної оборони, інструктори військових вузів м. Харкова, Державної Прикордонної Служби та Національної Гвардії України. Захід проводиться за підтримки Служби Безпеки України