Харьковский областной ТЦК и СП

Урочисті заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України. В Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України. ТВО військового комісара Харківсько

В Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України.

ТВО військового комісара Харківського обласного територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап привітав особовий склад зі святом. Побажав подальших успіхів в військовій справі та подальших успіхів на благо України.

Особовий склад був нагороджений грамотами від командувача військ оперативного командування «Схід», грамотами та подяками від військового комісара Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, грамотами та подяками від органів місцевого самоврядування.

З святковим концертом перед особовим складом Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки виступили творчі колективи кіноконцертного залу України (м. Харків).