Харьковский областной ТЦК и СП

Бути харківським тероборонівцем – значить бути справжнім патріотом і не боятися ворогів.

      У Харкові відбулися чергові практичні заняття з воїнами окремої бригади територіальної оборони, а потім – кращих захисників та захисниць України заохотили з нагоди Дня територіальної оборони України.

      Так, на різних локаціях армійці відпрацювали вправи зі зброєю, удосконалили навички користування засобами зв’язку та оновили знання з бойової медицини.

– Сьогодні в нашому розташуванні зібралися кращі воїни із різних підрозділів, – каже командир бригади ТрО підполковник Андрій Бородін. –  Після планових занять кращі із нас отримали чергові військові звання резервістів, почесні грамоти та подяки від старших начальників та місцевих органів самоврядування. Зауважу, що бути харківським тероборонівцем – значить бути справжнім патріотом і не боятися ворогів.

      В рамках святкових заходів із вітальними словами виступили:  виконуючий обов’язки військового комісара Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап, директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної держадміністрації Олексій Максимов. А архієрей Православної церкви України  єпіскоп Харківський та Богодухівський Митрофан  благословив армійців на добру ратну службу.

      Серед нагороджених почесною грамотою рішенням командира бригади був 59-річний харків’янин старший лейтенант резерву Олексій Рафф.

 – Для мене дуже важливо бути в лавах харківської тероборони. Так сталося, що я не служив в армії, але я люблю свою державу і стараюся робити щось корисне для неї. В бригаді ТрО я командую стрілецькою ротою. В нашому колективі усі без винятку патріоти і щовихідних займатися разом із ними військовою підготовкою є великим щастям та честю для мене, – пояснив старший лейтенант резерву Олексій Рафф.

      По завершенню урочистої частини  заходу перед присутніми виступив дитячий ансамбль "Гамаюнки" від дитячої музичної школи №3 ім. М. В. Карминського.