Харьковский областной ТЦК и СП

Вітання з Днем територіальної оборони України

Панове офіцери та солдати!

Починаючи з 2017 року, в першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони України. Із цієї нагоди хочу привітати усіх українців, причетних до діяльності підрозділів територіальної оборони, зі святом.

Це свято – ще молоде, тому що й територіальна оборона створена відносно недавно. Але це свято – професійне. Тому що основою бригад і батальйонів територіальної оборони у всіх районах кожної з областей стали загартовані війною професіонали. Тому що до лав територіальної оборони по всій Україні влилися патріоти, які вирішили своєю другою професією зробити захист Батьківщини від ворога. Тому що лише високий професіоналізм дасть нам змогу втримати і знищити ворога, який переважає нас чисельно, і стати запорукою незалежної процвітаючої держави.

Командування обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки впевнене, що Ви своєю  службою зробите гідний внесок у якісне забезпечення обороноздатності нашої держави, на високому рівні зробите все для зростання авторитету свого підрозділу і Збройних Сил України.

З професійним святом Вас, бійці територіальної оборони України! Міцного вам здоров’я та непохитної віри у Перемогу!

 Слава Україні!

 

ТВО Військового комісара Харківського обласного територіального центра комплектування та соціальної підтримки

полковник                                                  В. АРАП