Харьковский областной ТЦК и СП

Герой здає кров

     Сьогодні військовослужбовці та працівники Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на чолі з військовим комісаром ОТЦК та СП полковником Юрієм Калгушкіним  відвідали  Харківський обласний центр служби крові і здали кров.  За словами командування військової установи, захід проведено у рамках присвяченої 30-й річниці Незалежності України  акції "Герой здає кров". 

    До речі, більшість захисників України, які прибули для участі у акції, вже неодноразово безоплатно здавали кров та її компоненти. Та були цього разу й ті, хто здавав свою кров вперше. Серед таких донорів-новачків - Олена Мірошниченко, працівник ЗС  України з Індустріального РТЦК та СП.

- Просто виникло бажання здати кров, не знаю чому, можливо, усвідомлення того що ми маємо триматись разом і допомагати один одному, – розповідає Олена і додає, що радіє можливості зробити цей важливий для неї громадянський і патріотичний вчинок саме напередодні  30-ї річниці Незалежності. Після здачі крові працівник ЗСУ додала, що почувається добре і з’явилося приємне відчуття від усвідомлення того, що її кров допоможе комусь у скрутну хвилину.

     За словами полковника Юрія Калгушкіна, це не перше  та далеко не останнє відвідування медичних закладів служби крові  армійцями та цивільні працівниками Харківського обласного і районних ТЦК та СП.

- Я вдячний усім своїм підлеглим, які відгукнулися та взяли участь у цій благородній справі, - наголошує  військовий комісар Харківського ОТЦК та СП полковник Юрій Калгушкін. - Ми провели сьогоднішній захід у дещо  незвичному форматі. Адже, зважаючи на необхідності виконувати службові завдання та забезпечувати прийом громадян, бажаючі здати кров приїжджають до обласного центру служби крові у зручний час і здають кров. По завершенню ми збираємо відповідні талони з відмітками про кроводачі та передаємо їх до Військово-медичного клінічного центру.

      Сьогодні до акції "Герой здає кров"  долучились близько 30 військовослужбовців і  працівників Збройних Сил України, та акція триває і всі ті, хто мають бажання але сьогодні з різних причин не змогли здати кров, матимуть можливість  зробити це  у найближчі дні.

 

Пресслужба Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.