Харьковский областной ТЦК и СП

Змагання на кращий стрілецький взвод

     Сьогодні на військовому полігоні відбулись стрільби з резервістами, що входять до складу підрозділів територіальної оборони. Стрільби відбулися в рамках проведення конкурсу на «Кращий стрілецький взвод територіальної оборони ОК Схід». Для участі у змаганнях, резервісти підрозділів територіальної оборони були призвані на 3-х денні навчальні збори на базі Лозівського батальйону територіальної оборони. Від Харківської області на змагання залучався перший стрілецький взвод першої стрілецької роти військової частини А7290.

     Також згідно плану підготовки підрозділів територіальної оборони на військовому полігоні відбулись заняття та виконання вправ зі стрільби в рамках «Єдиного стрілецького дня» із залученням резервістів підрозділів територіальної оборони  Харківської області.

     Зі слів командира бригади тероборони підполковника Андрія Бородіна: «Взвод який представляє нашу бригаду у змаганнях сьогодні відстрілявся добре і показав досить пристойний результат та тепер все залежить від того які результати покажуть взводи з інших областей. Зважаючи на якість сьогоднішніх стрільб ми сподіваємося бути серед призерів. Що стосується «Єдиного стрілецького дня», то він пройшов якісно, з залученням інструкторів з бойовим досвідом,  які в ході занять навчали резервістів бригади територіальної оборони тонкощам військової справи.

     Взагалі до сьогоднішніх заходів на військовому полігоні було залучено понад 150 резервістів підрозділів тероборони Харківщини.