Харьковский областной ТЦК и СП

Сільській голова із автоматом

У приклад молодшим командирам офіцери частини ЗС України постійно ставлять професійні дії командира стрілецького відділення Дергачівсього батальйону ТрО старшого сержанта резерву Валерія Волчкова.

– Я ‒ Дмитрівський сільський голова Богодухівського району, – розповідає про себе воїн тероборони. – На нашу сільраду замикається аж 7 населених пунктів. Не таємниця, що земляки по-різному ставляться до такого поняття, як патріотизм. Та після 2014-го більшість односельців зрозуміли, яка небезпека йде від Росії, до якої лічені кілометри. Із першого року війні постійно збираємо різні теплі речі й бронежилети для наших воїнів.

До речі, єдиний син Валерія Володимировича нині служить за контрактом у окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Цей вибір три роки тому Волчков-молодший зробив свідомо і батько радий за таку його позицію.

– Я не якийсь суперпатріот і ще не досяг висот військової справи, бо лише півтора року прослужив у резерві. Проте ставлення до рідної землі й нашого українського народу підкріплюю конкретними справами. Напевно, саме тому мене кілька разів переобирали сільським головою, – підсумував старший сержант резерву Валерій Волчков.

Дмитро Горбунов

Кореспондент АрміяInform