Харьковский областной ТЦК и СП

До травневих зборів тероборони Харківщини планують залучити близько 2000 резервістів та військовозобов’язаних

До травневих зборів тероборони Харківщини планують залучити близько 2000 резервістів та військовозобов’язаних.

Про це повідомила голова Харківської ОДА Айна Тимчук.

Навчальні збори військовозобов’язаних та резервістів 113-ї окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Схід» планують провести в період з 12 по 26 травня.

Під час проведення зборів будуть відпрацьовані практичні навички командирів, штабів та особового складу підрозділів при виконанні завдань тероборони.

«Харківщина - прикордонна область. Сьогодні головне для нас – гарантувати безпеку для жителів регіону та забезпечити громадський порядок. І територіальна оборона відіграє в цьому досить важливу роль. Головні задачі нашої бригади - захист державного кордону, оборона важливих об’єктів і комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами. Тож для нас дуже важливо провести навчання бригади тероборони Харківщини на належному рівні», - зазначила голова Харківської ОДА Айна Тимчук.

Наразі в області триває підготовка до проведення навчань, здійснюється оповіщення учасників зборів. До роботи залучені місцеві органи влади, які спільно з громадами надають допомогу при підготовці місць розташування підрозділів територіальної оборони, пунктів управління та місць проведення занять з бойової підготовки тощо

Під час навчань військовозобов’язані та резервісти будуть забезпечені формою одягу, харчуванням, зброєю та спорядженням за рахунок Міністерства борони. Також за ними зберігаються усі пільги та соціальні гарантії.

«Усі заходи під час навчань будуть проводити у тісній взаємодії з представниками Служби Безпеки України, Національної Гвардії України та Національної Поліції України. Також важливо відпрацювати усі питання взаємодії військовослужбовців та місцевої влади при виконанні завдань територіальної оборони. Маємо забезпечувати порядок на території області спільними зусиллями», - зазначила голова Харківської ОДА.