Харьковский областной ТЦК и СП

Захист прав платників податків в умовах мобілізації

Головне управління ДПС у Харківській області, опубліковано 29 квітня 2021 о 16:15

Відбулася зустріч керівництва Головного управління ДПС у Харківській області та Громадської ради з представниками Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Головне управління ДПС у Харківській області представляли заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак, заступник начальника управління адміністрування фізичних осіб В’ячеслав Даценко, головний державний інспектор відділу комунікацій з громадськістю організаційно-розпорядчого управління, секретар Громадської ради Тетяна Павлюк.

Від Громадської ради при Головному управління ДПС у Харківській області на заході були присутні Голова Громадської ради Ігор Суханов, голова Комітету запобігання та протидії корупції Сергій Жук та інші члени Громадської ради.

Також, у зустрічі брали участь представники Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки: заступник військового комісара – начальник сектору мобілізаційно-оборонної роботи Харківського ОТЦК та СП, підполковник Володимир Тріщенко, начальник відділу військового обліку, бронювання та впровадження єдиного державного реєстру військовозобов’язаних сектору мобілізаційно-оборонної роботи Харківського ОТЦК та СП, підполковник Григорій Шеремет та помічник військового комісара з правової роботи – начальник юридичної групи Харківського ОТЦК та СП, майор юстиції Володимир Новиков.

На початку заходу податківці наголосили, що від повноти наповнення бюджету залежить наскільки наша армія буде готова до непередбачених ситуацій. За перший квартал 2021 року від платників податків м.Харкова та області надійшло майже 310 млн грн військового збору. Зазначені кошти саме і направляються на забезпечення нашої армії.

В ході зустрічі обговорили питання забезпечення прав та соціального захисту платників податків в умовах мобілізації та військових зборів. Зокрема, нагадали, що мобілізовані фізичні особи – підприємці на період проходження служби звільняються від сплати єдиного податку та ЄСВ, за умови відсутності найманих працівників.

Запрошені представники Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомили про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку керівниками підприємств, установ, організацій. Розповіли про проходження зборів військовозобов'язаними та резервістами, умови звільнення від проходження зборів та про відповідальність посадових осіб і громадян України.

Наприкінці заходу всі присутні дійшли згоди, що такі зустрічі необхідно проводити і надалі. Адже спільна мета інститутів громадянського суспільства та державних установ – інформування та роз’яснення громадськості про актуальні питання та новації законодавства. А також проведення конструктивного діалогу для досягнення спільної мети.