Харьковский областной ТЦК и СП

Єдиний стрілецький день в Харківський області

У Харківській області на загальновійськовому полігоні однієї із частин оперативного командування «Схід» із воїнами окремої бригади територіальної оборони проведено широкий спектр занять у межах «Єдиного стрілецького дня». Близько 270 захисників України змогли поновити свої професійні  знання та навички.

За планом Єдиного стрілецького дня військовослужбовці та військовослужбовці бригади та батальйонів ТрО відпрацьовували бойові навички на шести навчальних місцях.

Протягом дня особовий склад підрозділів ТрО виконали бойові стрільби із пістолета та автомата, вдосконалили тактичні навички, навчилися надавати першу домедичну допомогу, евакуйовували поранених із полю бою, а також опанували бінокулярний спосіб стрільби та пройшли обкатку танком Т-64Б.

В ролі інструкторів на більшості навчальних місцях виступили воїни окремої механізованої бригади імені Івана Мазепи, які мають великий бойовий досвід. До проведення занять з особовим складом підрозділів ТрО також була залучена бойова техніка даної бригади.

Полігонний вишкіл проводився із суворим дотримання карантинних правил щодо запобігання розповсюдження короновірусної інфекції COVID - 19. Заняття відбувалися у складі маленьких груп, з дотриманням соціальної дистанції та застосуванням індивідуальних засобів захисту.